-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-11-29-000777-c
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Торги відмінено
2 668 255.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 341.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 341.28 UAH
Номер:
eb34a977089a4294854a96c925bb62b7
Внутрішній номер закупівлі:
4087334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-29-000777-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвієв Богдан Михайлович 380322385890 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://k5mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 668 255.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 341.28 UAH
Період уточнення:
29.11.2019 12:35 - 06.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2019 12:35 - 16.12.2019 00:00
Аукціон:
з 16.12.2019 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу за Договором здійснюється Споживачем в розмірі 100% ( Сто відсотків ) за фактично переданий Постачальником газ за місяць
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Кількість
285070 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
70c395b2d41048b2be59e2f6c742384d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
виявлено механічну помилку при опублікуванні плану закупівель, а саме у зазначенні року дії плану
Дата опублікування:
03.12.2019 10:14
Статус:
Виконано