-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ)
Тендер Prozorro UA-2019-11-27-004612-b
Завершена
80 960.00
UAH без ПДВ
Номер:
f455e284c1244270a9e8fdc75f266980
Внутрішній номер закупівлі:
4078514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-27-004612-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Лаврюк +380972367717,+380979887282 zakupivli_tyachiv_rl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
частиною 3 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (далі – Закон) передбачено, що однією з функцій тендерного комітету є планування закупівель, вибір процедури закупівлі та проведення процедур закупівель. Частиною 7 статті 2 Закону встановлено, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Абзацом 1 частини 1 статті 2 Закону встановлено, що норми Закону зокрема, застосовуються Замовниками при умові, коли вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
Серед таких закупівель, які потрібно провести у 2019р. є закупівля по предмету – ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ). Тому, попередньо Замовником було двічі проведено торги за результатами застосування процедури відкриті торги по предмету закупівлі – ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ). Торги були оголошенні, але в результаті було прийнято рішення про відміну таких торгів, у зв’язку з відсутність достатньої кількості учасників, а саме на торги було подано менше двох пропозицій згідно оголошених процедур. За результатами проведених процедур сформовані звіти про результати за номерами: UA-2019-11-08-001730-b; UA-2019-10-21-003135-b.
Згідно з пунктом 9 частини 1 статті 1 Закону «замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак…».
Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Закупівля може здійснюватися шляхом застосування процедур визначених ст. 12 Закону. Однією із процедур закупівель є переговорна процедура закупівлі. Так, ст. 35 Закону визначено умови застосування переговорної процедури закупівлі, та викладено вичерпний перелік випадків застосування цієї процедури. Зокрема, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток, у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Не укладення договору по предмету закупівлі - ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ) поставить під загрозу безперебійне виконання обов’язків покладених на Замовника, приведе до невиконання приписів та норм згідно чинного законодавства.
На підставі вищенаведених фактів та у відповідності до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону, найбільш прийнятною процедурою є переговорна процедура закупівлі по предмету закупівлі – ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ).
Враховуючи вище наведене, Замовником було запрошено та проведено переговори з Фізична особа-підприємець Галай Михайло Михайлович. Відповідний учасник один з небагатьох, що має досвід поставки аналогічного товару, відповідний персонал, матеріально – технічну базу, що дає можливість поставити товар вчасно та якісно.
В результаті проведених переговорів Замовником та Учасником на закупівлю погоджено наступні параметри для укладення договору:
Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ)
Кількість товару: хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку (білий) 5 000 кг.; хліб житньо-пшеничний (сірий) - 400 кг.
Строк поставки товару: до 31.12.2019 року
Найменування учасника з яким проведено переговори: Фізична особа-підприємець Галай Михайло Михайлович.
ІПН 2575609754
Місцезнаходження: 90500, Закарпатська область, м. Тячiв, вул. Вайди б 5, кв. 8. тел. +38098 687 56 36
Ціна пропозиції: 80 960 без ПДВ
Процедура закупівлі: Переговорна процедура закупівлі
Поставка товару здійснюється на підставі Договору про закупівлю.
Окрім того, учасник подав документи, які були визначенні та встановленні Замовником у запрошенні до переговорів, а саме:
«Тендерна пропозиція» - складена і заповнена за формою, що наведена у Додатку 1 до запрошення.
Інформація та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям згідно статті 16 Закону (учасник надв документи згідно Частини І Додатку 2 до запрошення).
1.1. Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, що забезпечать поставку товару, передбаченого у документації
2.1. Довідка, що містить інформацію про працівників, які мають необхідні знання та досвід з поставки заявленого товару
3.1. Довідка, що містить інформацію про досвід поставки аналогічного товару .
Інформація, зазначена у довідці, підтверджується наступними документами:
- Договір №12 від 18.01.2018р. та документами, що підтверджують виконання цього договору (видаткові накладні)
- Лист відгук
Інформація щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону (учасник надав документи згідно Частини ІІ Додатку 2 до запрошення).
Технічне завдання згідно Додатку 3 до запрошення.
Документи пропозиції підписанні фізичною особою-підприємцем та підтверджуються випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
Учасник при підготовці пропозиції врахував заходи щодо захисту довкілля. Подав інформацію у формі довідки.
Витяг з реєстру платників єдиного податку
Проект договору згідно з Додатком 4 до запрошення.
Учасник у складі позиції надав лист - гарантію про те, що він дотримується у своїй діяльності норм санкційного законодавства. А саме:
Закону № 1644;
Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 14.10.2014 № 1702-VII;
Рішення РНБО від 28.04.2017, введеного в дію Указом № 133, згідно з додатками;
постанов № 1035 і № 1147.
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
1. Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII;
2. Звіт про результати процедури закупівлі (відкриті торги) UA-2019-11-08-001730-b.
3. Звіт про результати процедури закупівлі (відкриті торги) UA-2019-10-21-003135-b.
Очікувана вартість:
80 960.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку (білий). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
хліб житньо-пшеничний (сірий). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО - П ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
Оскарження: 27.11.2019 18:29 - 08.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ +38098 687 56 36
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ВАЙДИ будинок 5 квартира 8
Оскарження: 27.11.2019 18:29 - 08.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
80 960.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2019 18:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
970494838e5347148e9035157f80c4b8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-27-004612-b-b1
Постачальник:
ФО - П ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
ГАЛАЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ +38098 687 56 36
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ВАЙДИ будинок 5 квартира 8
Номер договору:
183
Сума договору:
80 960.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.12.2019 08:53
Статус:
Виконаний