• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Масло вершкове 72,5-73%

відповідно до річного плану закупівель на 2020 рік та вимог чиннного законодавства України

Завершена

205 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Номер: bb94e2f7be1d418c850522912ff5863f
Внутрішній номер закупівлі: 4074025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-27-001547-b   
Замовник: Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації
Контактна особа: Сидоренко Олександр Владиславович 380472648645 ckrvo@ukr.net http://rvo.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 025.00 UAH
Період уточнення: 27.11.2019 12:20 - 03.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2019 12:20 - 13.12.2019 00:00
Аукціон: 13.12.2019 14:05 - 13.12.2019 14:26
Період кваліфікації: 13.12.2019 14:26 - 18.12.2019 16:08
Період завантаження договору: 13.12.2019 14:26 - 02.01.2020 14:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове 72,5-73%
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1281 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 19617, Україна, Черкаська область, с. Байбузи, Рябоконя, 88 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НИВИ ЧЕРКАЩИНИ"

Оскарження: 13.12.2019 14:26 - 29.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 172 935.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 935.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2019 16:08
Документи 37
Скарги 0
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 193 661.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 661.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: a4a8687b7a1a4d0ab6f2caff992cd82d
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-27-001547-b-a1
Постачальник: ТОВ "НИВИ ЧЕРКАЩИНИ"
Номер договору: 5
Сума договору: 172 935.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 144 112.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 03.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Scan-200108-0004.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Scan-200121-0002.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Scan-200324-0001.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
масло.pdf
p7s
sign.p7s