-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021-2015 CPV 38430000-8 Детектори та аналізатори (ЛОТ1 Код НК 024:2019-35475 Аналізатор, білірубінометрія, ЛОТ2 Код НК 024:2019-35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний, ЛОТ3 Код НК 024:2019-35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований, ЛОТ4 Код НК 024:2019-56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів)
Тендер Prozorro UA-2019-11-25-001088-a
ЛОТ1 – 1 шт., ЛОТ2 – 1 шт., ЛОТ3 – 2 шт., ЛОТ4 - 1 шт. За рахунок надходжень (доходів) відповідно до укладених договорів з Національною службою здоров'я України
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 455 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 455 днів назад
531 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 340.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 340.00 UAH
Номер:
875ad64796234b4b82558c12a481b183
Внутрішній номер закупівлі:
4063967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-25-001088-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969547
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боровська Олена Іванівна +380612862805 pklinikadzo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
531 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2019 17:44 - 01.12.2019 17:48
Період прийому пропозицій:
25.11.2019 17:44 - 11.12.2019 17:48
Аукціон:
12.12.2019 12:13 - 12.12.2019 14:20
Період кваліфікації:
12.12.2019 14:20 - 16.12.2019 11:44
Період завантаження договору:
12.12.2019 14:20 - 01.01.2020 14:20
Тендерна документація
- Лот №1 ₴73 000.00 ЛОТ1 Код НК 024:2019-35475 Аналізатор, білірубінометрія
- Лот №2 ₴250 000.00 ЛОТ2 Код НК 024:2019-35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний
- Лот №3 ₴68 000.00 ЛОТ3 Код НК 024:2019-35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
- Лот №4 ₴140 000.00 ЛОТ4 Код НК 024:2019-56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів