• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ)

Завершена

40 716.00 UAH з ПДВ
Номер: 8881b3d89d184806b709a61e71a923eb
Внутрішній номер закупівлі: 4056454
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-22-000817-a   
Замовник: Воле-Баранецька сільська рада
Контактна особа: Гуч Роман Євстахович +380323641195 volia81422@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Частиною 3 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (далі – Закон) передбачено, що однією з функцій тендерного комітету є планування закупівель, вибір процедури закупівлі та проведення процедур закупівель. Частиною 7 статті 2 Закону встановлено, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Абзацом 1 частини 1 статті 2 Закону встановлено, що норми Закону зокрема, застосовуються Замовниками при умові, коли вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Серед таких закупівель, які потрібно провести у 2019р. є закупівля по предмету – ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ). Тому, попередньо Замовником було двічі проведено торги за результатами застосування процедури відкриті торги по предмету закупівлі – ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ). Торги були оголошенні, але в результаті було прийнято рішення про відміну таких торгів, у зв’язку з відсутність достатньої кількості учасників, а саме на торги було подано менше двох пропозицій згідно оголошених процедур. За результатами проведених процедур сформовані звіти про результати за номерами: UA-2019-03-27-001268-b; UA-2019-03-07-000868-b. Згідно з пунктом 9 частини 1 статті 1 Закону «замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак…». Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Закупівля може здійснюватися шляхом застосування процедур визначених ст. 12 Закону. Однією із процедур закупівель є переговорна процедура закупівлі. Так, ст. 35 Закону визначено умови застосування переговорної процедури закупівлі, та викладено вичерпний перелік випадків застосування цієї процедури. Зокрема, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток, у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Не укладення договору по предмету закупівлі - ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ) поставить під загрозу безперебійне виконання обов’язків покладених на Замовника, приведе до невиконання приписів та норм згідно чинного законодавства. На підставі вищенаведених фактів та у відповідності до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону, найбільш прийнятною процедурою є переговорна процедура закупівлі по предмету закупівлі ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ). Враховуючи вище наведене, Замовником було запрошено та проведено переговори з ПП «ОККО КОНТРАКТ». Відповідний учасник один з небагатьох, що має досвід поставки аналогічного товару, відповідний персонал, матеріально – технічну базу, що дає можливість поставити товар вчасно та якісно. В результаті проведених переговорів Замовником та Учасником на закупівлю погоджено наступні параметри для укладення договору: Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ). Кількість товару: 3600 л. Строк поставки товару: до 31.12.2019 року Найменування учасника з яким проведено переговори: ПП «ОККО КОНТРАКТ» Код ЄДРПОУ: 36248687 Місцезнаходження: вул. Набережно – Хрещатицька, 15-17/18, м. Київ, 04070, тел. +38 (032) 298 96 01 Ціна пропозиції: 40 716 грн. з ПДВ (ціна за 1 л. – 11.31 грн.) Процедура закупівлі: Переговорна процедура закупівлі Поставка товару здійснюється на підставі Договору про закупівлю. Окрім того, учасник подав документи, які були визначенні та встановленні Замовником у запрошенні до переговорів, а саме:  «Тендерна пропозиція» - складена і заповнена за формою, що наведена у Додатку 1 до запрошення  Інформація та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям згідно статті 16 Закону (учасник надає документи згідно Частини І Додатку 2 до запрошення): - Довідка про перелік АЗС із зазначенням їх місцезнаходження в. т. ч. в у Самбірському районні Львівської області (у довільній формі, оригінал). Договір № ОК/2-2-18/1 від 21.05.2018р. про надання послуг по обслуговуванню та організації відпуску нафтопродуктів клієнтам Замовника (укладений між ПП «ОККО Контракт» (Замовник) та ТОВ «ОККО – Рітейл» (Виконавець)); - Довідка, що містить інформацію про працівників, які мають необхідні знання та досвід з поставки заявленого товару (оригінал). - Довідка, що містить інформацію про досвід поставки аналогічного товару, (оригінал), Інформація, зазначена у довідці, підтверджується наступними документами: Договором, видатковою накладною, відгуком.  Інформація щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону (учасник надає документи згідно Частини ІI Додатку 2 до запрошення).  Технічне завдання та перелік документів згідно Додатку 3 до запрошення: - Документи про якість (копія);  Статут (копія).  Документи, що підтверджують повноваження посадової особи та представника Учасника процедури закупівлі на підписання документів тендерної пропозиції та укладання (підписання) договору про закупівлю: протокол загальних зборів щодо обрання керівника юридичної особи, наказ про призначення (вступ) на посаду, довіреність на представника учасника (копії)  Учасники при підготовці пропозиції повинні враховувати заходи щодо захисту довкілля. Інформація подається у формі довідки.  Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (копія).  Проект договору згідно з Додатком 4 до запрошення. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII; 2. Звіт про результати процедури закупівлі (відкриті торги) UA-2019-03-27-001268-b; 3. Звіт про результати процедури закупівлі (відкриті торги) UA-2019-03-07-000868-b.
Очікувана вартість: 40 716.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 3600 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 81422, Україна, Львівська область, Самбірський район, АЗС На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП «ОККО КОНТРАКТ»

Оскарження: 22.11.2019 16:51 - 03.12.2019 00:00
Ціна пропозиції 40 716.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2019 16:54
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 96dff6394b44449b98f73cb037c9cd70
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-22-000817-a-c1
Постачальник: ПП «ОККО КОНТРАКТ»
Номер договору: 48ТЛ-17521/19
Сума договору: 12 014.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 03.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Звіт про виконання договору.pdf
p7s
sign.p7s