-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни та їх частини (Запчастини на автомобілі,спецтехніку та трактори)
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001012-c
Торги відмінено
3 523 916.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 571.75 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 571.75 UAH
Номер:
c4746c9b244e467fa20100f1aa92e8d9
Внутрішній номер закупівлі:
4053256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-001012-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюченко Максим Олександрович 380442490971, sayyescom.ua@gmail.com http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 523 916.49 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 571.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
105 000.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 12:58 - 27.11.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 12:58 - 07.12.2019 21:00
Аукціон:
з 09.12.2019 15:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запчастини на автомобілі,спецтехніку та трактори
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
8bdaf102018749cc95826db0116f203f
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно п.2 ч.1 ст.31 Закону України про Публічні Закупівлі - Замовник відміняє торги у зв'язку з неможливістю усунення порушення
Дата опублікування:
22.11.2019 17:06
Статус:
Виконано