-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Профіль)
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-000208-a
Код ДК 021:2015 – 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Профіль)
Торги не відбулися
15 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 152.52 UAH
мін. крок: 1% або 152.52 UAH
Номер:
dabfe036accf446e89849143e9d76a43
Внутрішній номер закупівлі:
4051714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-000208-a
Замовник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, Місцезнаходження ВП: 03038, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Селіванов Антон Bікторович +38 050 566 85 87 work_sel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 252.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
152.52 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 10:55 - 27.11.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 10:55 - 07.12.2019 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профіль CW-100
Кількість
492 метри
Період постачання
17.12.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРАТ "НОВА ЛІНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30728887
-
Контактна особа:
Максименко Людмила Миколаївна +380952706554, 044-561-27-53 TENDER_NL6@NL.UA
-
Адреса:
08162 , Україна, Київська обл., смт. Чабани, 08162, Київська обл., Києво-Святошинський район, селище міського типу Чабани, ОДЕСЬКЕ ШОСЕ, будинок 8
Початкова пропозиція
14 730.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 730.48 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0