-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Зернометач ЗМ-90У (або еквівалент).
Тендер Prozorro UA-2019-11-21-001430-c
Детальніше див. тендерну документацію. Джерело фінансування – власні кошти.
Торги не відбулися
110 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
8faa463da26548fc8c59cac71445bbb7
Внутрішній номер закупівлі:
4048503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-21-001430-c
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна (048)727-14-30 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2019 15:56 - 26.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2019 15:56 - 06.12.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зернометач ЗМ-90У (або еквівалент). Джерело фінансування – власні кошти.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019