-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15110000-2 - М’ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2019-11-19-000263-b
Торги не відбулися
523 315.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 616.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 616.58 UAH
Номер:
31c74a2a52a34767b28395664a8e5b17
Внутрішній номер закупівлі:
4030309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-19-000263-b
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. МИРУ, буд. 93
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Наталуха +380984898713 natalukhaaliona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
523 315.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 616.58 UAH
Період уточнення:
19.11.2019 09:43 - 25.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2019 09:43 - 05.12.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату Товару протягом відповідного бюджетного року, після пред'явлення Постачальником документів (оформлених відповідно до чинного законодавства України): - рахунку; - накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15110000-2 - М’ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Кількість
5075 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Акціонерне товариство "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Радченко Iрина 380462649227, 0935135682 irina_radchenko@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Любецька, 70
Початкова пропозиція
412 957.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 957.50 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0