-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Турнікет повноростовий з системою контролю доступу (0851020 здійснення правосуддя Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду)
Тендер Prozorro UA-2019-11-18-002990-b
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
42e8b262a5584a3b9b99561210ea6836
Внутрішній номер закупівлі:
4029738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-18-002990-b
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко В.А. 380445852475 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2019 20:49 - 24.11.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2019 20:49 - 04.12.2019 10:00
Аукціон:
05.12.2019 15:53 - 05.12.2019 16:14
Період кваліфікації:
05.12.2019 16:14 - 06.12.2019 19:38
Період завантаження договору:
06.12.2019 19:37 - 26.12.2019 19:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвпродовж 5 банківських днів з моменту отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Турнікет повноростовий з системою контролю доступу (0851020 здійснення правосуддя Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУД АГРО ІМПЕКС"
Оскарження: 05.12.2019 16:14 - 17.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40166451
-
Контактна особа:
Пархоменко Олександр 380677998081, 380677998081 vyd.a.i@ukr.net
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ М.КРАСНОВА, будинок 12 А, квартира 59
Оскарження: 05.12.2019 16:14 - 17.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
327 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2019 19:37
Документи
15
Скарги
0
ФОП "ЯКИМЛЮК РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 06.12.2019 19:37 - 17.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3302108196
-
Контактна особа:
Роман Якимлюк +380979102929 post-life@ukr.net
-
Адреса:
07416, Україна, Київська область, Броварський район, село Погреби, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 6
Оскарження: 06.12.2019 19:37 - 17.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2019 19:38
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
d82bda6d1bda40e19c26cfdd5de3c94e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-18-002990-b-c1
Постачальник:
ФОП "ЯКИМЛЮК РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3302108196
-
Контактна особа:
Роман Якимлюк +380979102929 post-life@ukr.net
-
Адреса:
07416, Україна, Київська область, Броварський район, село Погреби, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 6
Номер договору:
208-А/19
Сума договору:
240 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
20.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний