-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля комп’ютерного обладнання для закладів освіти, що беруть участь в експерименті з впровадження та використання електронних підручників у системі загальної середньої освіти (заходи з інформатизації) (шафа для зарядження планшетів)
Тендер Prozorro UA-2019-11-18-001814-c
Торги не відбулися
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
b78cf32abf2c4adc8c40375c0e0eb687
Внутрішній номер закупівлі:
4029217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-18-001814-c
Замовник:
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39736985
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса Іванівна 380442481741 imzo2tender@gmail.com http://www.imzo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 000.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2019 17:27 - 23.11.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2019 17:27 - 03.12.2019 19:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля комп’ютерного обладнання для закладів освіти, що беруть участь в експерименті з впровадження та використання електронних підручників у системі загальної середньої освіти (заходи з інформатизації) (шафа для зарядження планшетів)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
03035, Україна, місто Київ, Київ, Відповідно до документації, До департаментів (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій
На карті