-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-11-18-000140-b
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
97f802ed32514cf78311433e1bd52865
Внутрішній номер закупівлі:
4024139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-18-000140-b
Замовник:
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21107251
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУД. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна +380542700065,+380542700066 getman20@i.ua http://mayno.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2019 09:31 - 23.11.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2019 09:31 - 03.12.2019 12:00
Аукціон:
04.12.2019 12:37 - 04.12.2019 12:58
Період кваліфікації:
04.12.2019 12:58 - 05.12.2019 14:07
Період завантаження договору:
04.12.2019 12:58 - 24.12.2019 12:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, в тому числі субвенцій з бюджетів різних рівнів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
авторефкератометр та монітор пацієнта для Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»
Кількість
2 штуки
Період постачання
18.12.2019 - 26.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Петленко Віталій Миколайович"
Оскарження: 04.12.2019 12:58 - 16.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3035904715
-
Контактна особа:
Віталій Петленко +380661253212 tenderp@ukr.net
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, пр-кт М.Лушпи, буд 39, корпус 1, кв 67
Оскарження: 04.12.2019 12:58 - 16.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
249 317.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 317.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2019 14:07
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ФАРМА СИСТЕМНИЙ ІНТЕГРАЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40168878
-
Контактна особа:
ТОВ Фарма СІС +380993186910 corpfarmasis@gmail.com
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 19
Початкова пропозиція
249 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
581bc9063ee94d6c80429cf4a8ae413c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-18-000140-b-b1
Постачальник:
ФОП "Петленко Віталій Миколайович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3035904715
-
Контактна особа:
Віталій Петленко +380661253212 tenderp@ukr.net
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, пр-кт М.Лушпи, буд 39, корпус 1, кв 67
Номер договору:
110
Сума договору:
249 317.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.12.2019 09:56
Статус:
Виконаний