-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-003082-b
Торги не відбулися
823 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
Номер:
de01315253e447309d6e9ac468898679
Внутрішній номер закупівлі:
4023037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-003082-b
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
823 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 17:42 - 22.11.2019 17:37
Період прийому пропозицій:
15.11.2019 17:42 - 02.12.2019 17:37
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт) (Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 послуга
Період постачання
16.12.2019 - 31.12.2019