-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельна люлька самопідіймальна
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-002640-b
Джерело фінансування - власні кошти
Торги не відбулися
62 833.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 314.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 314.17 UAH
Номер:
69774fe5a3794953b6045334c905b25e
Внутрішній номер закупівлі:
4022165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-002640-b
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бикова Марина Леонідівна +380487272769 ontvm2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 833.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
314.17 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 15:59 - 24.11.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2019 15:59 - 04.12.2019 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельна люлька самопідіймальна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.12.2019