-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92 (талони), Дизельне паливо(талони)
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-002118-b
Торги відмінено
148 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 740.00 UAH
Номер:
5808f4469e174a0da01f5c8c1090e759
Внутрішній номер закупівлі:
4021120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-002118-b
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ПРОВУЛОК МАРТИНЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Дзюба +380508562665 slavyansk.dsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
740.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 14:51 - 22.11.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2019 14:51 - 02.12.2019 12:00
Аукціон:
з 03.12.2019 11:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно видаткової накладної. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92 (талони)
Кількість
3700 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
1537 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
7b76a18903ae4197a2519bdf4c52a9c4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
В зв’язку з перерозподілом коштів замовник відміняє торги в разі наявності підстав, що передбачені згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів.
Дата опублікування:
26.11.2019 13:33
Статус:
Виконано