-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
37440000-4 Інвентар для фітнесу
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-001227-c
37440000-4 Інвентар для фітнесу (33015 Бігова доріжка MERCURY MED 4.0-1 од., 10385 Апарат для активно пасивної механотерапії верхніх і нижніх кінцівок MedBike- 4 од. )
Торги відмінено
1 643 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 215.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 215.00 UAH
Номер:
119580480261475c88f803883be6a7ff
Внутрішній номер закупівлі:
4020359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-001227-c
Замовник:
Київська міська клінічна лікарня №18
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка,17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442340220 viddil18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 643 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 215.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 14:00 - 22.11.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2019 14:00 - 02.12.2019 09:00
Аукціон:
з 03.12.2019 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться відповідно до статті 49 Бюджетного кодексу України шляхом оплати Замовником вартості товарів, зазначених у специфікації до договору, після їх отримання та згідно пред"явленої учасником видаткової накладної. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунки проводяться протягом 3 банківських днів з дати отримання замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного призначення на фінансування закупівлі за вказаним напрямком.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
37440000-4 Інвентар для фітнесу (33015 Бігова доріжка MERCURY MED 4.0-1 од., 10385 Апарат для активно пасивної механотерапії верхніх і нижніх кінцівок MedBike- 4 од. ) Джерело фінансування закупівлі- кошти місцевого бюджету
Кількість
5 одиниця
Період постачання
до 23.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
98c906a835744860b73832438161833d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Під час оголошення торгів була допущена технічна помилка , яку неможливо усунути. Відповідно до Ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник відмінє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
18.11.2019 10:58
Статус:
Виконано