-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-001100-c
Завершена
1 250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
17a4f33f631746539fc523b29a9c6e9d
Внутрішній номер закупівлі:
4019946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-001100-c
Замовник:
Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
×
-
Код ЄДРПОУ:
21507625
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, Спаська,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Праведний Євген Віталійович , knmctender@gmail.com http://www.knmc.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-08-000806-a про проведення відкритих торгів на закупівлю «Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»)» оприлюднено 08.10.2019 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 23.10.2019 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій.
У зв’язку з тим, що необхідність закупівлі «Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»)» залишилася і рішенням тендерного комітету 24.10.2019 року було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-24-000680-c. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 08.11.2019 року була повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій.
Потреба у здійсненні закупівлі за предметом: «Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»)» залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту четвертого частини другої статті 35 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено.
Частиною 7 ст. 2 Закону встановлена заборона на придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.
Таким чином, у даному випадку відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі та за результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) замовник приймає рішення про намір укласти договір.
Документи що підтверджують наявність умов застосування процедури:
Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2019-10-08-000806-a від 23.10.2019 року;
Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2019-10-24-000680-c від 08.11.2019 року.
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату тільки за фактично надані послуги протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг, який відображає обсяг послуг та вартість, наданих Виконавцем послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ" ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ РАДИ З ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ
Оскарження: 15.11.2019 13:29 - 26.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39827490
-
Контактна особа:
Звіряка +380443777760 iksvroks@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 36-Б, ЛІТ. А2
Оскарження: 15.11.2019 13:29 - 26.11.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 196 236.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2019 13:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4806cc7c05c54772a9d9bb763a80d753
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-15-001100-c-c1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ" ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ РАДИ З ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39827490
-
Контактна особа:
Звіряка +380443777760 iksvroks@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 36-Б, ЛІТ. А2
Номер договору:
26/11
Сума договору:
1 196 236.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
996 863.44 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
26.11.2019 13:00
Статус:
Підписаний