• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Снігоприбиральна машина

Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.

Торги не відбулися

15 183.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 151.00 UAH
Номер: 85064520763e47f9ab45bb4a178a0468
Внутрішній номер закупівлі: 4019173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-15-000374-a   
Замовник: Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця»
Контактна особа: Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 183.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 151.00 UAH
Період уточнення: 15.11.2019 12:07 - 25.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2019 12:07 - 05.12.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Снігоприбиральна машина
Код ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ"
Початкова пропозиція 14 970.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 970.00 UAH без ПДВ
Документи 24
Скарги 0