-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-11-01-000683-b
Завершена
1 651 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 258.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 258.00 UAH
Номер:
34d46f1863694834addb490a8c34f472
Внутрішній номер закупівлі:
401332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-01-000683-b
Замовник:
КЗ "Криворізький психоневрологічний інтернат" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188286
-
Адреса:
50033, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Треньова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловська Марина Анатоліївна +380564015513 kpni@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 651 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 258.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2016 16:33 - 08.11.2016 16:38
Період прийому пропозицій:
01.11.2016 16:33 - 18.11.2016 16:38
Аукціон:
21.11.2016 14:59 - 21.11.2016 15:20
Період кваліфікації:
21.11.2016 15:20 - 29.11.2016 09:10
Період завантаження договору:
21.11.2016 15:20 - 11.12.2016 15:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
169000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
50033, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Треньова,15
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енерджі Трейд Груп"
Оскарження: 21.11.2016 15:20 - 10.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Кравець +380687074595 o.kravec@etg.com.ua
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, вулиця Полковніка Шутова, будинок 9А, ЛВК-2, 2 поверх, офіс 229а
Оскарження: 21.11.2016 15:20 - 10.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
1 610 292.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 525 792.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2016 09:10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Юлия Михайловна Бабаева 0564095960 yuliya.babaieva@krgas.com.ua http://www.dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Украина, Днепропетровская область, Дніпропетровськ, 49000, вул. Шевченка, буд. 2
Початкова пропозиція
1 528 633.73 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 528 633.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
7e81bf9724484381a407f21cf15cd09c
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-01-000683-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Енерджі Трейд Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Кравець +380687074595 o.kravec@etg.com.ua
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, вулиця Полковніка Шутова, будинок 9А, ЛВК-2, 2 поверх, офіс 229а
Номер договору:
П-219/2016
Сума договору:
1 525 792.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
14.12.2016 23:59
Статус:
Підписаний