• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

бензин А 95 – 6400 літрів; дизельне паливо – 4800 літрів

Завершена

340 050.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.25 UAH
Номер: aa30552658b541a6af4e44bf7b9d7e63
Внутрішній номер закупівлі: 4009578
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-13-002646-b   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Київській області
Контактна особа: Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 340 050.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 700.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 10 201.50 UAH
Період уточнення: 13.11.2019 17:04 - 18.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2019 17:04 - 28.11.2019 18:00
Аукціон: 29.11.2019 12:22 - 29.11.2019 12:49
Період кваліфікації: 29.11.2019 12:49 - 03.12.2019 18:06
Період завантаження договору: 29.11.2019 12:49 - 19.12.2019 12:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А 95, дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11200 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02002, Україна, Київ, м.Київ, Євгена Сверстюка, 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"

Оскарження: 29.11.2019 12:49 - 14.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 284 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
273 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2019 18:06
Документи 38
Скарги 0
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 286 752.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 272.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Початкова пропозиція 340 048.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 048.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 673ff46d9eba4e5d8b9316f474cc3e76
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-13-002646-b-b1
Постачальник: ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
Номер договору: 412
Сума договору: 273 888.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 16.12.2019 14:45
Статус:
Виконаний
pdf
Договір паливо.pdf
p7s
sign.p7s