-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сушарка для рук електрична. За кодом ДК 016-2010 :27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н.в.і.у.
Тендер Prozorro UA-2016-11-29-001421-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Торги не відбулися
14 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер:
5b24ecd3e69f4de691169ab26ae6f341
Внутрішній номер закупівлі:
400745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-29-001421-a
Замовник:
філія "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, Київ, Київ, вул.Жилянська,буд.97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій Галайчук +380444653514,+380672498636 eec_prozorro@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2016 16:36 - 04.12.2016 18:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2016 16:36 - 14.12.2016 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сушарка для рук електрична GATTO або еквівалент
×
-
ДК 016:2010:
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н.в.і.у.
Кількість
4 штуки
Період постачання
23.12.2016 - 30.12.2016