-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне (місцевий бюджет)
Тендер Prozorro UA-2019-11-13-000348-a
Зміни до річного плану закупівель (вугілля для установ, закладів)
Торги не відбулися
59 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 298.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 298.85 UAH
Номер:
a55326b69d19425f97c51f1fefa20833
Внутрішній номер закупівлі:
4005148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-13-000348-a
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 770.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
298.85 UAH
Період уточнення:
13.11.2019 10:34 - 18.11.2019 10:39
Період прийому пропозицій:
13.11.2019 10:34 - 28.11.2019 10:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗа фактично поставлений товар відповідно рахунку та видаткової накладної Продавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ГЖ 10-80
Кількість
13 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Початкова пропозиція
59 631.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 631.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0