-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2019-11-11-002194-b
бензин марки А-92 дизельне паливо
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
f5d1f354ded04da390dcf6581b47a4f0
Внутрішній номер закупівлі:
3996022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-11-002194-b
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2019 15:53 - 16.11.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2019 15:53 - 26.11.2019 16:00
Аукціон:
27.11.2019 14:31 - 27.11.2019 14:58
Період кваліфікації:
27.11.2019 14:58 - 28.11.2019 15:36
Період завантаження договору:
27.11.2019 14:58 - 17.12.2019 14:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
1200 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
5500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС - ОЙЛ"
Оскарження: 27.11.2019 14:58 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36324681
-
Контактна особа:
Савченко Аліна Миколаївна +380661421875 alinansavchenko@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, 35
Оскарження: 27.11.2019 14:58 - 09.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
160 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2019 15:36
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Інна Гаврилко +380994500297 i.havrylko@bvsua.com
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Початкова пропозиція
170 353.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Початкова пропозиція
162 983.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 983.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9cac951bce143e89c653f84356417a7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-11-002194-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС - ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36324681
-
Контактна особа:
Савченко Аліна Миколаївна +380661421875 alinansavchenko@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, 35
Номер договору:
159
Сума договору:
92 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
77 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
10.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний