-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Тендер Prozorro UA-2019-11-08-003404-b
Торги не відбулися
96 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 96.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 96.00 UAH
Номер:
e8b1d09329c64c5a8291521e0855f057
Внутрішній номер закупівлі:
3991509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-08-003404-b
Замовник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамонтова Тетяна Михайлівна +380444652413 PKTB.MAMONTOVA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
96.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2019 19:44 - 13.11.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2019 19:44 - 23.11.2019 21:00
Аукціон:
25.11.2019 13:21 - 25.11.2019 13:48
Період кваліфікації:
25.11.2019 13:48 - 28.11.2019 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕЗОН 99"
Оскарження: 25.11.2019 13:48 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41013173
-
Контактна особа:
Євген Косенко +380637547604 promtek99@ukr.net
-
Адреса:
04208, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 5-А, офіс 6
Оскарження: 25.11.2019 13:48 - 09.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
59 670.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 670.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.11.2019 13:18
Документи
26
Скарги
0
ТОВ ВАКУЛА ІНСТРУМЕНТ
Оскарження: 28.11.2019 13:18 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40278390
-
Контактна особа:
Вакула Максим Олександрович +380442293514 5465756@ukr.net
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Олександра Поля, 28А
Оскарження: 28.11.2019 13:18 - 09.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
88 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.11.2019 13:23
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ОЛТА-ВЕНТБУД"
Оскарження: 28.11.2019 13:23 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38545534
-
Контактна особа:
Олег +380674791095 officeolta@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, Киев, вул.Рибальська, 13
Оскарження: 28.11.2019 13:23 - 09.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
92 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.11.2019 13:26
Документи
14
Скарги
0