• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Інструменти та прилади терапевтичні; приладдя, протези та ортопедичні пристрої

Дихальні апарати

Завершена

675 918.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 379.59 UAH
Номер: 548f737634584920ab9fa1758fc8f93d
Внутрішній номер закупівлі: 398935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-11-000455-c   
Замовник: Кременчуцька перша міська лікарня ім. О,Т,Богаєвського
Контактна особа: Наталія Білокінь 0972617102 1hospt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44611200-8 Дихальні апаратиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 675 918.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.11.2016 14:04 - 17.11.2016 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2016 14:04 - 27.11.2016 00:00
Аукціон: 28.11.2016 11:00 - 28.11.2016 11:21
Період кваліфікації: 28.11.2016 11:21 - 02.12.2016 14:03
Період завантаження договору: 28.11.2016 11:21 - 18.12.2016 11:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴675 918.00 трументи та прилади терапевтичні; приладдя, протези та ортопедичні пристрої