-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 - ХЛІБОПРОДУКТИ, СВІЖОВИПЕЧЕНІ ХЛІБОБУЛОЧНІ ТА КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ (ХЛІБ)
Тендер Prozorro UA-2019-11-08-001730-b
Торги не відбулися
98 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
fa03dbf1c1ba4f4493e9a21bba24327a
Внутрішній номер закупівлі:
3988275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-08-001730-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Лаврюк +380972367717,+380979887282 zakupivli_tyachiv_rl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2019 13:23 - 15.11.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2019 13:23 - 25.11.2019 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку (білий). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
хліб житньо-пшеничний (сірий). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Галай Михайло Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
Галай Михайло +380986875636 dobreckim@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, місто Тячів ВУЛИЦЯ ВАЙДИ буд. 5 кв. 8
Початкова пропозиція
80 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 960.00 UAH з ПДВ
Документи
14
Скарги
0