-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-11-08-001384-b
Завершена
71 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
012706b907ab42d5af3d6722a57145f5
Внутрішній номер закупівлі:
3987575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-08-001384-b
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" (ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020614
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 24-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Сосновська +0512769220 mksuspilne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
71 040.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
32000 Кіловат-година
Період постачання
16.11.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, проспект Центральний, 24-Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 08.11.2019 12:06 - 19.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Ліінченко В.В. +380512776040
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, Заводський район ВУЛИЦЯ ПОГРАНИЧНА будинок 39/1
Оскарження: 08.11.2019 12:06 - 19.11.2019 00:00
Ціна пропозиції
71 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2019 12:10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
64ce19cff792416fbe196454b0f3d02b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-08-001384-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Ліінченко В.В. +380512776040
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, Заводський район ВУЛИЦЯ ПОГРАНИЧНА будинок 39/1
Номер договору:
44/4450
Сума договору:
71 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
59 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.11.2019 15:34
Статус:
Підписаний