• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

352 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 5 000.00 UAH
Номер: f5216819f4ac4de59862ba90331945e5
Внутрішній номер закупівлі: 3987538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-08-001366-b   
Замовник: КП "Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця""
Контактна особа: Людмила Шара +380553750930 skadgolubez2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 352 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 08.11.2019 12:02 - 15.11.2019 11:59
Період прийому пропозицій: 08.11.2019 12:02 - 25.11.2019 11:59
Аукціон: 26.11.2019 12:14 - 26.11.2019 12:35
Період кваліфікації: 26.11.2019 12:35 - 27.11.2019 08:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 110000 квар-час
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, пров. Нічика, буд. №9 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"

Оскарження: 26.11.2019 12:35 - 07.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 268 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 690.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.11.2019 14:12
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 26.11.2019 14:12 - 08.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 327 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.11.2019 08:33
Документи 15
Скарги 0