• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт клітини сходів будівлі хірургічного корпусу КП "ПОКЛ ім.Скліфосовського ПОР"

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 35.00 UAH
Номер: 60ee7203b058444fa201e95e97ae6ffe
Внутрішній номер закупівлі: 3986224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-08-000509-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Наталія Нікітенко +380507686423 plan@okl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 35.00 UAH
Період уточнення: 08.11.2019 10:05 - 14.11.2019 10:02
Період прийому пропозицій: 08.11.2019 10:05 - 24.11.2019 10:02
Аукціон: 25.11.2019 13:27 - 25.11.2019 14:12
Період кваліфікації: 25.11.2019 14:12 - 02.12.2019 12:47
Період завантаження договору: 27.11.2019 09:26 - 17.12.2019 09:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт клітини сходів будівлі хірургічного корпусу КП "ПОКЛ ім.Скліфосовського ПОР"
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 09.12.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка,23 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК"БУДЛІДЕР"

Оскарження: 25.11.2019 14:12 - 08.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.11.2019 09:26
Документи 11
Скарги 1
ТОВ "І І І"

Оскарження: 27.11.2019 09:26 - 13.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 345 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2019 12:47
Документи 8
Скарги 0
ФОП "ПИЛИПЕНКО ГРИГОРІЙ ГРИГОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 289 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕЛЕОН"
Початкова пропозиція 249 131.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0
ФОП Герман Віталій Леонідович
Початкова пропозиція 280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0
ФОП "ЯКІН ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Початкова пропозиція 310 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
251 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 9b84dc80dc984838b8d8daa5d4d39692
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-08-000509-b-b1
Постачальник: ТОВ "І І І"
Номер договору: 274/12
Сума договору: 130 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 108 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 13.12.2019 14:30
Статус:
Виконаний
pdf
IMG_20191213_0002.pdf
p7s
sign.p7s