-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери для залів судових засідань
Тендер Prozorro UA-2019-11-07-003362-b
Торги відмінено
3 588 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 940.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 940.00 UAH
Номер:
e5afac5b6cba4d2781df2680e954094c
Внутрішній номер закупівлі:
3985275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-07-003362-b
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мотулевська Марина Миколаївна +380626235685 motulevska@dn.court.gov.ua http://dn.court.gov.ua/tu05/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 588 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 940.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
107 640.00 UAH
Період уточнення:
07.11.2019 19:10 - 12.11.2019 19:15
Період прийому пропозицій:
07.11.2019 19:10 - 22.11.2019 19:15
Аукціон:
з 25.11.2019 11:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару здійснюється на підставі Актів приймання-передачі відповідно до фактичних надходжень до Спеціального фонду бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери для залів судових засідань
Кількість
156 одиниця
Період постачання
до 26.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
12c975c5f96b4dbe9c221765325192b3
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до Висновку про результати моніторингу закупівлі Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області від 12.11.2019 року
Дата опублікування:
14.11.2019 16:18
Статус:
Виконано