• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 Код 30210000-4 МАШИНИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ (АПАРАТНА ЧАСТИНА)-ноутбуки

Торги відмінено

378 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a0b5738088a434face1cb6b2db684f0
Внутрішній номер закупівлі: 3983626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-07-002229-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Першотравенська центральна міська лікарня"Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Валентина Сотула +380990428068 glavbuh71230@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: «2.Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 4). «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, щ обули визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість: 378 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 Код 30210000-4 МАШИНИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ (АПАРАТНА ЧАСТИНА)-ноутбуки
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 27 штуки
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 52800, Україна, Дніпропетровська область, Першотравенськ, Шахтарської Слави, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: 6b93bef9b9ad4da3993515542397ac44
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: 1. Відмінити переговорну процедуру закупівлі за кодом ДК ДК 021:2015 Код 30210000-4 МАШИНИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ (АПАРАТНА ЧАСТИНА)на підставі частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 29.11.2019 10:40
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАВЛОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Оскарження: 07.11.2019 15:53 - 18.11.2019 00:00
Ціна пропозиції 329 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2019 16:31
Документи 2
Скарги 1

Контракти

Номер: 6be51363766044f69517c741d37b1c01
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-07-002229-b-b1
Постачальник: ПАВЛОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
Сума договору: 329 940.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації