• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 202102 кВт/год Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. межа балансової належності електроустановок замовника Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. До 31.12.2019 Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4e230a24f7f2431aa35c6eb8f5f3bc82
Внутрішній номер закупівлі: 3961670
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-02-000029-b   
Замовник: Гірська сільська рада
Контактна особа: Дмитро Іванович Бойко +380683629926 gora.buh@ukr.net http://www.gora-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування умови застосування: Згідно зі ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, передбачених цією статтею. Правовідносини, які пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії між суб’єктами ринку електричної енергії (ліцензіатами з виробництва, передачі, розподілу або постачання електричної енергії) та споживачами електричної енергії, регламентуються Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №312 (надалі – ПРРЕЕ). Згідно пункту 3.1.10. ПРРЕЕ, споживач має право вільно обирати електропостачальників. Враховуючи відсутність окремих Законів України, що визначають особливості здійснення закупівлі електричної енергії, які визначені частиною 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), сфера застосування якого розповсюджується до всіх замовників та закупівель товарів, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару перевищує 200 тис. грн. Замовник зобов’язаний здійснити закупівлю електричної енергії на 2019 рік із дотриманням вимог цього Закону. Згідно з частиною 7 статті 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг без проведення процедур, визначених Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону. В частині 1 статті 35 Закону зазначено, що переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кільком учасниками. Так, відповідно до положень Закону із змінами визначено, що тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно, універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 Закону. Таким чином, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, право на універсальну послугу мають побутові, малі непобутові споживачі, бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та інші споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. Враховуючи, що ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» є єдиним постачальником універсальної послуги споживачам, об’єкти яких розташовані на території Київській області, Уповноважена особа Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області прийняв рішення укласти Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги з вище згаданою організацією. Критеріями обрання ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» електропостачальником було те, що до 31.12.2018 постачання електричної енергії на об’єкт (и) Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області здійснювалося на підставі Договору про постачання електричної енергії, укладеного з ПрАТ «Київобленерго». В свою чергу, ПрАТ «Київобленерго» на виконання вимог Закону «Про ринок електричної енергії» здійснило заходи із відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб’єктів господарювання, а саме ПрАТ «Київобленерго» було створено компанію ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК», на яку переведені функції постачальника електричної енергії, в тому числі постачальника універсальної послуги споживачам, об’єкти яких розташовані на території Київської області. Додатково критерієм обрання даного Учасника було те, що в ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» створені відповідні Центри обслуговування клієнтів, працює кваліфікований персонал з багаторічним досвідом роботи в електроенергетичній галузі, який професійно та якісно забезпечить надійне постачання електричної енергії. Неукладання або несвоєчасне укладання договору з ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» на закупівлю Електричної енергії (код за ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) призведе до припинення/обмеження її постачання. Це поставить під загрозу здоров’я та життя громадян України, а саме працівників та відвідувачів Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області. Крім того, недотримання режиму освітлення в приміщеннях установи внаслідок відключення від електричних мереж призведе до порушення безпечних умов праці для працівників, чим буде порушено право останніх на охорону життя та здоров’я, гарантоване ст. 283 Цивільного Кодексу України. На підставі вищевикладеного, пропонується провести закупівлю Електричної енергії (код за ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» згідно вимог пункт 2 частини 2 статті 35 Закону - відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 202102 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 02.11.2019 13:12 - 08.11.2019 00:00
Ціна пропозиції 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2019 13:14
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0577b71dc3b94ed887249f58e4b41258
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-02-000029-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: №430001511
Сума договору: 500 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 416 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 18.11.2019 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог ЕЕ.pdf
p7s
sign.p7s