-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-11-01-000937-b
Завершена
18 963.00
UAH з ПДВ
Номер:
41ffe953270442efac3ce41e3e877e65
Внутрішній номер закупівлі:
3957981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-01-000937-b
Замовник:
Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької районної Ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590955
-
Адреса:
47078, Україна, Тернопільська область, с. Підлісці, вул. Почаївська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кошіль +380974988601 bulgalterint@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з ч. 2 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг можуть установлюватися або змінюватися виключно цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом. Відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону забороняється придбання товарів робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури закупівлі відкритих торгів або застосування Закону. Згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Тендерним комітетом Волинського ліцею імені Нестора Літописця Кременецької районної ради Тернопільської області двічі була розпочата процедура закупівлі відкриті торги.(Протокол №32 від 16.09.2019р., Протокол №35 від 09.10.2019р.) Обидва рази торги було відмінено на підставі абзацу 4 ч.1 ст.31 Закону, а саме: «замовник відміняє торги за умови подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій». Враховуючи зазначене, Замовнику необхідно здійснити закупівлю товару по предмету закупівлі «Код - 1. ДК 021:2015: 3023000-0 Комп'ютерне обладнання за переговорною процедурою закупівлі відповідно до п. 4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі» 2. Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2019-09-23-001903-b 3. Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2019-10-10-000499-b
Очікувана вартість:
18 963.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання
Кількість
2 штуки
Період постачання
18.11.2019 - 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЗАРІЧНИЙ СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 01.11.2019 12:09 - 16.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257700696
-
Контактна особа:
ЗАРІЧНИЙ СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ +380936594907
-
Адреса:
47332, Україна, Тернопільська область, село Гніздичне, ВУЛИЦЯ ШИРОКА будинок 39
Оскарження: 01.11.2019 12:09 - 16.11.2019 00:00
Ціна пропозиції
18 963.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2019 13:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
38a56220a9b845648f10127257f8e90c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-01-000937-b-b1
Постачальник:
ФОП ЗАРІЧНИЙ СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257700696
-
Контактна особа:
ЗАРІЧНИЙ СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ +380936594907
-
Адреса:
47332, Україна, Тернопільська область, село Гніздичне, ВУЛИЦЯ ШИРОКА будинок 39
Номер договору:
163
Сума договору:
18 963.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 803.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.11.2019 12:26
Статус:
Виконаний