• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Печиво солодке

Товар відповідатиме показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України, ДСТУ та ГОСТ. Залишки терміну зберігання на момент поставки продуктів буде не менше 85% до загального терміну зберігання. Якість товару при поставці буде підтверджена якісними посвідченнями, які додаються до кожної видаткової накладної. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару. Товар передаватиметься до їдальні технікуму в неушкодженій упаковці, яка відповідає характеру, забезпечує цілісність товару та збереженню його якості під час транспортування . Ціна на продукцію не перевищуватиме середньої ціни доведені Головним управлінням статистики у Київській області.

Завершена

18 400.00 UAH без ПДВ
Номер: c3c3cec4e3c649ce9144e10af05e87de
Внутрішній номер закупівлі: 3952604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-31-000320-b   
Замовник: Ржищівський індустріально-педагогічний технікум
Контактна особа: Пасльон Ольга +380457321245 ript@bigmir.net http://www.RIPT.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: п.4 ч.2 ст.35 - торги були проведені двічі та відмінені через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 18 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печиво солодке
Код ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Кількість 355 кілограм
Період постачання 08.11.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 09230, Україна, Київська обл., Ржищів, Шевченка,93 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Прохоренко Артем Миколайович

Оскарження: 31.10.2019 09:42 - 06.11.2019 00:00
Ціна пропозиції 18 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2019 09:51
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: da5d68ef97f24884a6e870b7bf7cefac
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-31-000320-b-b1
Постачальник: ФОП Прохоренко Артем Миколайович
Номер договору: 95
Сума договору: 18 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 06.11.2019 00:01
Статус:
Виконаний