-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Джерела іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2019-10-30-000688-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 459 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 459 днів назад
377 840.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
a331d7ea6d9441ef814bc6890abdb720
Внутрішній номер закупівлі:
3951604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-30-000688-a
Замовник:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, Промзона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чугай Лариса Петрівна 03636-62-8-26 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09340000-4 Ядерне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
377 840.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2019 16:55 - 29.11.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2019 16:55 - 09.12.2019 16:00
Аукціон:
10.12.2019 13:27 - 10.12.2019 13:48
Період кваліфікації:
10.12.2019 13:48 - 13.12.2019 14:38
Період завантаження договору:
10.12.2019 13:48 - 30.12.2019 13:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлену продукцію здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника згідно з видаткової накладної або накладної протягом 30 календарних днів з дати поставки, за умови реєстрації Постачальником податкової накладної у ЄРПН. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
джерела іонізуючого випромінювання
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 11.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "УДВП ІЗОТОП"
Оскарження: 10.12.2019 13:48 - 24.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308322
-
Контактна особа:
ДП "УДВП ІЗОТОП" (044) 528-57-11 medreg@izotop.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 152
Оскарження: 10.12.2019 13:48 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
377 840.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 840.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2019 14:38
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАСТ ГРУП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40048197
-
Контактна особа:
Ситник Андрій Миколайович 380683673433, 380683673433 info.trust.ltd@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул. Старонаводницька, буд 6 Б, приміщення 10
Початкова пропозиція
377 840.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 840.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8c21436da1d423086b76099a64605c4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-30-000688-a-b1
Постачальник:
ДП "УДВП ІЗОТОП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308322
-
Контактна особа:
ДП "УДВП ІЗОТОП" (044) 528-57-11 medreg@izotop.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 152
Номер договору:
53-122-01-19-09049
Сума договору:
377 840.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.12.2019 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
27.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний