-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне ДГКО 25-80)
Тендер Prozorro UA-2019-10-30-001126-c
Тверде паливо (вугілля кам'яне ДГКО 25-80)
Торги відмінено
135 793.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 678.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 678.97 UAH
Номер:
aae6dde2d26e430086c988e1b6e1ab04
Внутрішній номер закупівлі:
3950580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-30-001126-c
Замовник:
Управління освіти Соледарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41225596
-
Адреса:
84545, Україна, Донецька область, СОЛЕДАР, вул.Паркова,3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Замараєва Тетяна Олександрівна 0990270895 byh.osvita.soledar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 793.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
678.97 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 073.79 UAH
Період уточнення:
30.10.2019 15:09 - 04.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2019 15:09 - 14.11.2019 17:00
Аукціон:
15.11.2019 11:34 - 15.11.2019 11:55
Період кваліфікації:
15.11.2019 11:55 - 19.11.2019 16:02
Період завантаження договору:
19.11.2019 15:57 - 09.12.2019 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата товару здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом прямих банківських переказів у національній валюті України (українських гривнях) на поточний рахунок Продавця протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати одержання товару, якщо інше не узгоджено Сторонами, згідно рахунку та видаткової накладної в межах бюджетних асигнувань на 2019 рік. Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації. Моментом оплати поставленого товару є дата списання грошових коштів з реєстраційного рахунку Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за отриманий Товар здійснюються протягом 10-ти банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування на свій розрахунковий рахунок. Витрати, пов’язанні з транспортуванням враховані в ціну цього Договору. Джерело фінансування – місцевий бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне ДГКО 25-80)
Кількість
28 тонни
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
84546, Україна, Донецька область, СОЛЕДАР, с.Бахмутське, площа Перемоги, буд.3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
b6a9e9a2ec1941e48d032315d13dddef
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили (відсутність фінансування)
Дата опублікування:
27.11.2019 09:18
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 15.11.2019 11:55 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42900512
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ІНДУСТРІЯ" +380952113517 alyans-industrie@ukr.net
-
Адреса:
51500, Україна, Дніпропетровська область, Тернівка, БУЛЬВАР ШАХТАРСЬКОЇ СЛАВИ, будинок 3, квартира 72
Оскарження: 15.11.2019 11:55 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
117 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.11.2019 15:57
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Оскарження: 19.11.2019 15:57 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Оскарження: 19.11.2019 15:57 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
135 793.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 793.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2019 16:02
Документи
70
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5352fdeae5a451bbfbce38df8fd8b4b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-30-001126-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Сума договору:
135 793.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
135 793.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації