• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

МЕДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

більш детально у тендерній документації

Торги не відбулися

315 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 575.00 UAH
Номер: c7515e7c8b674050bcf9cb689cb2b453
Внутрішній номер закупівлі: 3948708
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-30-000797-b   
Замовник: УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ
Контактна особа: Хілініч Ірина +380532562330 hilinich@umsa.edu.ua http://www.umsa.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 315 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 575.00 UAH
Період уточнення: 30.10.2019 11:11 - 04.11.2019 23:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2019 11:11 - 14.11.2019 23:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
МЕДИЧНІ МАТЕРІАЛИ (16704 Стоматологічний склойономірний цемент, 18094 Лицева маска для захисту дихальних шляхів, 48128 Стрічка марлева, антибактеріальна, 58818 Брекети самолігуючі ортодонтичні, 16584 Хірургічна нитка з полідіоксанона, 47968 Імплантат кісткового матриксу дентальний, тваринного походження, 16350 Відтискна стоматологічна ложка разового застосування, 16204 Ортодонтичний дріт, 16584 Хірургічна нитка з полідіоксанона, 16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку, 36153 Стоматологічний травильний розчин, 16725 Зубна реставраційна композитна смола, 45407 Абразивний стоматологічний порошок, 42341 Гель з вмістом фтору, 45004 Нелатексний кофердам, 31780 Герметик зубної ями / щілини, 35861 Нитка для ретракції ясен, яка не містить лікарські засоби, 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів, 48130 Серветка неткана, стерильна, 48126 Бинт марлевий, стерильний, 58232 Рулон ватний, нестерильний, 61143 Голка шовна, одноразового використання, 13907 Хірургічна поліетиленова нитка, 14221 Зонд назогастрального харчування, 35384 Шприц / адаптер голок, 58756 Система формування шини для нижньої кінцівки з термопластика, 58755 Система шин для верхньої кінцівки, з термопластика, 48130 Серветка неткана, стерильна, 34831 Лейкопластир гіпоалергенний , 41039 Комір для шийного відділу хребта, багаторазового використання, 56653 Інтубаційний гнучкий відеоларингоскоп, разового застосування, 43324 Система для переливання рідин загального призначення) (кошти Державного бюджету України)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 135 найменувань
Період постачання до 20.12.2019
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії На карті