-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2019-10-29-001008-c
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Торги не відбулися
112 720 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 3 000.00 UAH
Номер:
c47336eeea2046f9b21cca94787cada8
Внутрішній номер закупівлі:
3945086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-29-001008-c
Замовник:
Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751610
-
Адреса:
74300, Україна, Херсонська область, Берислав, Шевченко, 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазебник Олександр 0554676668 berislavdush@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
112 720 344.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
500 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2019 14:32 - 05.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2019 14:32 - 15.11.2019 00:00
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник протягом 5 (п’яти) банківських днів з моменту отримання на свій рахунок коштів для фінансування предмету Договору може перераховувати Підряднику, за його заявкою аванс на придбання матеріалів у розмірі 30 % (на придбання матеріальних ресурсів) від вартості річного обсягу робіт за Договором. Джерело фінансування: кошти державного та місцевого бюджетів
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата робіт здійснюється поетапно згідно Графіку виконання робіт після підписання Актів здачі-приймання будівельних робіт, довідки про вартість виконаних будівельних робіт.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕСГ-Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38597851
-
Контактна особа:
Ковалевський Сергій Миколайович +380567452764 esg.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, узвіз Лоцманський, буд.21
Початкова пропозиція
101 148 267.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 148 267.53 UAH з ПДВ
Документи
91
Скарги
0