-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кондиціонерів на об’єктах Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2019-10-29-001191-b
власні кошти підприємства
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
a2be16f008b14000ae0382b1e61a019c
Внутрішній номер закупівлі:
3943910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-29-001191-b
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2019 12:09 - 04.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2019 12:09 - 14.11.2019 17:00
Аукціон:
15.11.2019 15:27 - 15.11.2019 15:48
Період кваліфікації:
15.11.2019 15:48 - 19.11.2019 16:21
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписЗамовник здійснює оплату за фактично надані послуги з поточного ремонту кондиціонерів, не пізніше 20 робочих днів з дати отримання від Виконавця рахунків, оформлених належним чином, після підписання обома Сторонами Актів про надання послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту кондиціонерів на об’єктах Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
Оскарження: 15.11.2019 15:48 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН" +380676726765 yuriy.savchak@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Оскарження: 15.11.2019 15:48 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
392 592.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 592.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.11.2019 16:14
Документи
21
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУНЬКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Оскарження: 19.11.2019 16:14 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2993112038
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУНЬКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 380683357327 and.gunka@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79068, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ. ХВИЛЬОВОГО, будинок 7, квартира 143
Оскарження: 19.11.2019 16:14 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
393 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
391 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.11.2019 16:21
Документи
9
Скарги
0