-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську
Тендер Prozorro UA-2019-10-28-001448-c
Завершена
4 191 059.80
UAH з ПДВ
Номер:
07da74e6907d4967ae4cb1f93556aeb3
Внутрішній номер закупівлі:
3940911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-28-001448-c
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Супоровський Андрій Валерійович +380380334431 jurist_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується Замовником як виняток на підставі cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
4 191 059.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписРеконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРеконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, буд. 27
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «МП Сантехмонтаж»
Оскарження: 28.10.2019 16:27 - 08.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30297532
-
Контактна особа:
Коптюк Анатолій Васильович 0334406162 montagnvlc@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, вул. Кауркова, буд. 2, літ. "Б"
Оскарження: 28.10.2019 16:27 - 08.11.2019 00:00
Ціна пропозиції
4 191 059.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2019 16:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
608f963028254e7cb481960cce7914cf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-28-001448-c-b1
Постачальник:
Приватне підприємство «МП Сантехмонтаж»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30297532
-
Контактна особа:
Коптюк Анатолій Васильович 0334406162 montagnvlc@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, вул. Кауркова, буд. 2, літ. "Б"
Номер договору:
11-01ПП
Сума договору:
4 191 059.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 492 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2019 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
11.11.2019 00:00
Статус:
Підписаний