-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів Знам'янського міського Палацу культури м.Знам'янка, вул.Михайла Грушевського,30( кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-10-28-000255-b
Завершена
179 356.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 3 587.12 UAH
мін. крок: 2% або 3 587.12 UAH
Номер:
840388447e684727ab3a813b50e81a57
Внутрішній номер закупівлі:
3937224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-28-000255-b
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Степаненко +380958474522 kultura_cbux.zn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
179 356.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 587.12 UAH
Період уточнення:
28.10.2019 09:11 - 03.11.2019 13:13
Період прийому пропозицій:
28.10.2019 09:11 - 13.11.2019 13:13
Аукціон:
14.11.2019 11:39 - 14.11.2019 12:00
Період кваліфікації:
14.11.2019 12:00 - 15.11.2019 09:57
Період завантаження договору:
14.11.2019 12:00 - 04.12.2019 12:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт туалетів 2-го та 3-го поверхів Знам'янського міського Палацу культури м.Знам'янка, вул.Михайла Грушевського,30(кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, М.Знам'янка, вул.Михайла Грушевського,30
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕЛІОС"
Оскарження: 14.11.2019 12:00 - 26.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13934796
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕЛІОС" +380660864642 mirontrans@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська обл., Знам'янка, 27406, Кіровоградська обл., місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, будинок 16, квартира 14
Оскарження: 14.11.2019 12:00 - 26.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
169 065.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 065.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2019 09:57
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "БК Левітан"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42572464
-
Контактна особа:
Корж Віктор Станіславович +380673880359 bk-levitan@ukr.net
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вул. Олега Малицького, буд. 42
Початкова пропозиція
172 346.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 346.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
646f56fb46f34e8aa62207954f7c6553
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-28-000255-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕЛІОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13934796
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕЛІОС" +380660864642 mirontrans@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська обл., Знам'янка, 27406, Кіровоградська обл., місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, будинок 16, квартира 14
Номер договору:
224
Сума договору:
169 065.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
28.11.2019 14:45
Статус:
Виконаний