-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проектно-вишукувальних робіт по об'єкту: "Технічне переоснащення СП "Завод Енергія" КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" на вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі м. Києва в частині системи очищення димових газів" (додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2019-10-24-002015-c
Роботи виконуються відповідно до Доповнення до Завдання на проектування об'єкту, вихідних даних, наданих Замовником, Державних будівельних норм, у тому числі з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 №2059-VIII, Постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля» від 13.12.2017 №989, «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля» від 13.12.2017 №1026.
-
Код ЄДРПОУ:
37932233
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Житомирська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані Роботи здійснюються на підставі підписаних Сторонами Акту приймання передачі виконаних робіт з розробки ОВД за відповідним етапом робіт, Акту відшкодування витрат по виконанню робіт за дорученням Замовника за відповідним етапом робіт та Акту приймання передачі виконаних робіт з інструментального обстеження будівельних конструкції не пізніше 30-ти (тридцяти) календарних днів після надходження коштів відповідного призначення на рахунок Замовника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
32664684
-
Контактна особа:
Скляренко В.В. +380674012176 office@ik-ngt.com
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Киев, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 10
Контракти
- Контракт №1 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ"
-
Код ЄДРПОУ:
32664684
-
Контактна особа:
Скляренко В.В. +380674012176 office@ik-ngt.com
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Киев, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 10