-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Крісла, стільці, комплект ніжок, дивани
Тендер Prozorro UA-2019-10-24-000780-c
Торги не відбулися
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Номер:
6ea6a95129f94067993a243d441ab734
Внутрішній номер закупівлі:
3927042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-24-000780-c
Замовник:
Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05582159
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська обл., смт. Таїрове, Одеська обл., селище міського типу Таїрове, ВУЛ.40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шибко Крістіна Андріївна +380487732556 tairove.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 300.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2019 13:00 - 01.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2019 13:00 - 11.11.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюється шляхом перерахуванням коштів Замовника на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 (тридцяти) календарних днів. Підставою для проведення розрахунків є видаткові накладні. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла, стільці, комплект ніжок, дивани
Кількість
305 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
СОЛДАТЕНКОВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705422847
-
Контактна особа:
Тетяна +380953372712 onyx.mebel@gmail.com
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, Одеса, Штабний, 1
Початкова пропозиція
389 818.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 818.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0