• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1») (Кошти місцевого бюджету)

Торги не відбулися

1 250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 250.00 UAH
Номер: 7fce3a167946444680d1d94a53b2f278
Внутрішній номер закупівлі: 3926792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-24-000680-c   
Замовник: Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
Контактна особа: Праведний Євген Віталійович , knmctender@gmail.com http://www.knmc.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 37 500.00 UAH
Період уточнення: 24.10.2019 12:22 - 29.10.2019 13:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2019 12:22 - 08.11.2019 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги у сфері містобудування ДК 021:2015 –71410000-5 (Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки архітектури та історії місцевого значення «Комплекс Олександрівської міської (клінічної) лікарні, в якій працювали відомі лікарі та вчені» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»)
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04070, Україна, місто Київ, Київ, вул. Спаська, 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ" ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ РАДИ З ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ
Початкова пропозиція 1 149 693.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 149 693.40 UAH з ПДВ
Документи 33
Скарги 0