• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Двигуни та їх частини (Двигун Д-260.1)

Торги не відбулися

297 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
Номер: a2f0dd0d89a04eab9dd3ec2562fe837b
Внутрішній номер закупівлі: 3926511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-24-000582-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
Контактна особа: Михайлюченко Максим Олександрович 380442490971, sayyescom.ua@gmail.com http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 188.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 8 900.00 UAH
Період уточнення: 24.10.2019 11:52 - 29.10.2019 21:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2019 11:52 - 08.11.2019 21:00
Аукціон: 11.11.2019 11:52 - 11.11.2019 12:13
Період кваліфікації: 11.11.2019 12:13 - 13.11.2019 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двигун Д-260.1
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УСЗ Авто"

Оскарження: 11.11.2019 12:13 - 24.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 243 498.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 999.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.11.2019 15:37
Документи 39
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА"

Оскарження: 13.11.2019 15:37 - 24.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 266 899.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.11.2019 15:40
Документи 4
Скарги 0