-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лінолеум 356 м.кв
Тендер Prozorro UA-2019-10-23-001179-c
Торги не відбулися
98 776.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
Номер:
389c53525f7f460db7de29ff1cf511a5
Внутрішній номер закупівлі:
3922102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-23-001179-c
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагарійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колесниченко Ольга Михайлівна +380487716101 izf@onma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 776.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
493.88 UAH
Період уточнення:
23.10.2019 14:39 - 30.10.2019 14:43
Період прийому пропозицій:
23.10.2019 14:39 - 09.11.2019 14:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування-кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум 356 м.кв
Кількість
356 метри квадратні
Період постачання
до 01.12.2019