-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Зернометач ЗМ-90У
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-004003-b
Детальніше див. тендерну документацію. Джерело фінансування - власні кошти
Торги не відбулися
110 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
d5f43ac2e9ce40ec9c0af804f627b6c8
Внутрішній номер закупівлі:
3918339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-004003-b
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна (048)727-14-30 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2019 17:56 - 28.10.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2019 17:56 - 07.11.2019 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зернометач ЗМ-90У. Джерело фінансуванняя - власні кошти
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Виробництво підсиленої техніки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37547090
-
Контактна особа:
Качан Олександр Григорович +380380614141 tehnikazm@ukr.net https://agrotehnika.in.ua/
-
Адреса:
70545, Україна, Запорізька область, село Преображенка Оріхівського району, вулиця Труда 46
Початкова пропозиція
109 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
109 000.00 UAH без ПДВ
Документи
1
Скарги
0