-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-000692-a
Торги не відбулися
31 121 275.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 155 606.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 155 606.38 UAH
Номер:
3e62cdce181140f8b229b26ac69d6c6b
Внутрішній номер закупівлі:
3917120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-000692-a
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська обл., Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Федак Олена +380645174362 lisvoda.omts@gmail.com http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 121 275.34 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
155 606.38 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
311 212.75 UAH
Період уточнення:
22.10.2019 16:00 - 12.11.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2019 16:00 - 22.11.2019 09:00
Період прекваліфікації:
з 22.11.2019 09:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОплата проводиться за фактичне споживання згідно рахунку та актів прийому – передачі протягом 10 банківських днів після їх отримання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020