-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для оснащення ресурсних кімнат
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-000330-c
Завершена
208 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
9473ea9061494691b8d8271bdc53f0cb
Внутрішній номер закупівлі:
3914653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-000330-c
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147517
-
Адреса:
15000, Україна, Чернігівська область, Ріпки, вул. Соборна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартюшова Світлана Василівна +380464122427 rpadm-osvita@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
07.08.2019 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю (UA-2019-08-07-000254-a). Проте станом на 23.08.2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 19.09.2019 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю (UA-2019-09-19-000753-c). Проте знову ж таки станом на 06.09.2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Обладнання для оснащення ресурсних кімнат» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «39160000-1 – Шкільні меблі» через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
208 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Замовником у безготівковій формі на рахунок Учасника за фактично поставлений товар на підставі накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для оснащення ресурсних кімнат
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.11.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДИДАКТИКЛАБ"
Оскарження: 22.10.2019 12:13 - 01.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42831727
-
Контактна особа:
Пасенцян Артем Вартанович 0686001466 info@didacticlab.com.ua
-
Адреса:
68355, Україна, Одеська область, Кілійський район місто Вилкове, вул. Прикордонна, будинок 4Б, квартира 7
Оскарження: 22.10.2019 12:13 - 01.11.2019 23:00
Ціна пропозиції
208 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2019 12:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff30a67131c24557af14fe1516e0b692
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-22-000330-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДИДАКТИКЛАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42831727
-
Контактна особа:
Пасенцян Артем Вартанович 0686001466 info@didacticlab.com.ua
-
Адреса:
68355, Україна, Одеська область, Кілійський район місто Вилкове, вул. Прикордонна, будинок 4Б, квартира 7
Номер договору:
1
Сума договору:
208 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
174 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
14.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний