-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі (Парта/стіл учнівський – 11 шт, стілець учнівський – 11 шт. )
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-000213-a
Шкільні меблі (Парта/стіл учнівський – 11 шт, стілець учнівський – 11 шт. )
Завершена
17 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
d976a0a7a0fe4c99b8645fdacaa094cc
Внутрішній номер закупівлі:
3914023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-000213-a
Замовник:
Територіальний відділ освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37611459
-
Адреса:
69027, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Степова, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Громова Тетяна Анатоліївна 0612223056 VOKRATENDER2@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатної кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
17 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис. Розрахунки проводяться шляхом переказу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Постачальника впродовж 180календарних днів з моменту поставки товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (Парта/стіл учнівський – 11 шт, стілець учнівський – 11 шт. )
Кількість
22 одиниця
Період постачання
до 30.11.2019
Місце постачання
69027, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Заклади освіти Комунарського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРМАРІ"
Оскарження: 22.10.2019 11:06 - 01.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34373957
-
Контактна особа:
КураянАрмен Генрійович +0504842816 armaritov@gmail.com
-
Адреса:
69008, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Південне шосе,62
Оскарження: 22.10.2019 11:06 - 01.11.2019 23:00
Ціна пропозиції
17 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2019 11:07
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
4348002b1a354f52a60280cd75e125ef
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-22-000213-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРМАРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34373957
-
Контактна особа:
КураянАрмен Генрійович +0504842816 armaritov@gmail.com
-
Адреса:
69008, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Південне шосе,62
Номер договору:
173
Сума договору:
17 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний